برنامه نویسی دورکاری شرکت آکاف

قوانین شرکت آکاف برای خدمات برنامه نویسی با استفاده از خرید بسته های نفر ساعت

بدون دیدگاه

معرفی خدمات برنامه نویسی بصورت نفر ساعت

شرکت آکاف از فروردین سال ۱۴۰۰ اقدام به راه اندازی سیستم برنامه نویسی بصورت نفر ساعت کرد. که در ایران مرسوم نبود. ولی اکثر کشور های اروپایی و غربی از این حالت، برای انجام پروژه های اوت سورس و یا راه اندازی استارت آپ ها استفاده می کنند. در این صفحه قوانین شرکت آکاف مربوط به خدمات برنامه نویسی بصورت نفر ساعت را می توانید مطالعه فرمایید. درصورتیکه شما هم علاقمند هستید از این نوع خدمات شرکت آکاف که شامل انواع خدمات برنامه نویسی ، مشاوره و تحقیق و توسعه می باشد استفاده فرمایید؛ کافی است روی لینک مربوط به تعرفه خدمات برنامه نویسی کلیک فرمایید . شرکت بین المللی آکاف، در کشور ایران ، ترکیه ،‌ کانادا ثبت شرکت و فعال می باشد. برای مشاهده سایت بین المللی شرکت آکاف می توانید روی لینک کلیک فرمایید.

شرح خدمات در قوانین شرکت آکاف :

  • کلیه خدمات طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل بنا به درخواست کارفرما
  • برنامه نویسی اپلیکیشن آندروید ، IOS ، PWA
  • طراحی گرافیکی
  • تحلیل و سناریو نویسی
  • مدیریت پروژه
  • تست پروژه های نرم افزاری
  • مشاوره و نظارت در سایر امور برنامه نویسی
  • پشتیبانی از نرم افزار های موجود
  • توسعه نرم افزار های موجود

 

تعهدات مجری در قوانین شرکت آکاف : 

مجری متعهد می گردد. بر اساس درخواست خریدار در ابتدا ، پروژه را تحلیل و سناریو مربوطه را در صورت نیاز تحویل و سپس اجرا نماید. در این نوع همکاری مجری تلاش بر انجام بصورت کاملا بهینه دارد . ولی درصورت ایجاد دوباره کاری مسئولیتی مربوط به ایشان نمی باشد چون پیشرفت کار بصورت نفر/ساعتی می باشد.

مجری موظف به برنامه نویسی ، توسعه ، اجرای کامل و دقیق پروژه طراحی اپلیکیشن و وب سایت  درخواستی می باشد

مجری متعهد می شود؛ که نیروی انسانی مورد نیاز را برای انجام خدمات موضوع پروژه توافق شده در اختیار داشته باشد.

مجری متعهد می شود. هر زمان (‌تا ۱۰ سال شمسی) به درخواست خریدار با هزینه توافقی حداکثر ۲۰۰٪ ارزش نرم افزار ، کل سورس و کد نویسی را همراه با توضیحات تقدیم نماید. و خریدار تعهد نماید. این سورس فقط برای کسب و کار مربوطه استفاده شود. و از بازفروش ، استفاده از آن و یا  بخشی از آن در سایر پروژه ها خودداری نماید.

مجری متعهد می شود. از طریق ایمیل های مربوط به دامنه  akafweb.com  و آدرس قید شده در قرارداد با کارفرما در ارتباط باشد. و کلیه مکتوبات و تایید ها از این طریق اعلام می گردد.

در صورتیکه مجری بیش از سه روز کاری بدون هماهنگی، از طریق ایمیل قید شده در دسترس نباشد. و یا از انجام تعهدات خود ناتوان باشد. موظف است کل داکیومنت ها و سورس ها را بدون دریافت هیچ هزینه ای بصورت رایگان در اختیار خریدار قراردهد.

کلیه ساعت کاری روی نرم افزار Clockify به تفکیک نیرو فنی ثبت گردد.

مجری موظف هست زمان صرف شده بصورت نفر/ساعت را دقیقا در همان زمان انجام برنامه نویسی ثبت نماید. تا از طریق لینک مربوط به پروژه برای خریدار نیز قابل مشاهده باشد.

 

تعهدات خریدار در قوانین شرکت آکاف : 

خریدار متعهد به همکاری نزدیک با مجری در طول اجرای پروژه می باشد. و می بایست در فازهای مختلف که نیاز به تایید و اعلام نظر دارد در اسرع وقت نظر نهایی خود را به مجری اعلام نماید.

خریدار متعهد می گردد کلیه اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مجری قرار دهد.

خریدار متعهد می باشد در صورت مشاهده هرگونه مغایرت محتوی در نرم افزار ظرف سه روز کاری بعد از دریافت نرم افزار موضوع را به مجری اعلام نماید.

نرم افزار تا زمان تسویه حساب کامل بصورت امانت در اختیار خریدار می باشد. که در صورت عدم پرداخت مطالبات ، مجری می تواند سرویس ها و خدمات قابل ارائه را تا زمان حل اختلاف به حالت تعلیق درآورد.

خریدار می بایست حداقل یک نفر را برای راهبری سایت معرفی نماید. و تا حد امکان از جابجائی و تغییر وی اجتناب نماید.

خریدار موظف است از طریق لینک ارائه شده ساعت های ثبت شده در نرم افزار را روزانه بررسی کند. و هر گونه اعتراض و اختلاف در مورد میزان نفر/ساعت ثبت شده را حداکثر تا یک هفته بعد از زمان ثبت نفر/ساعت مربوطه ابلاغ نماید. در صورتیکه بیش از یک هفته از زمان ثبت نفر/ساعت گذشته باشد؛ اعتراض مورد قبول واقع نمی باشد.

در صورتیکه موجودی نفر ساعت منفی بشود و برای درخواست های اعلام شده زمان بیشتری صرف شده باشد خریدار موظف است هزینه نفر/ساعت اضافی را پرداخت نماید.

کلیه مسئولیت مربوط به انتشار محتوی داخل اپلیکیشن بعد از زمان انتشار عمومی در فضای مجازی به عهده خریدار می باشد.

خریدار متعهد می شود از طریق ایمیل اعلام شده  و آدرس قید شده در قرارداد خود با مجری در ارتباط باشد. و کلیه مکتوبات و تایید ها از این طریق اعلام می گردد.

کلیه هزینه های مربوط به اجاره سرور ، دامنه ، پنل های مورد نیاز که توسط سایر شرکت ها ارائه می گردد. مانند سامانه پیامک به عهده خریدار می باشد.

کلیه مالیات های مربوط به مجری و خریدار مربوط به این قرارداد به عهده خریدار می باشد.

 

 داوری در قوانین شرکت آکاف : 

هر گونه اختلاف درباره تفسیر و یا اجرای این قرارداد از طریق کمیسیون داوری مرکب از یک نفر نماینده خریدار و یک نفر نماینده مجری حل و فصل خواهد شد. در صورت عدم حصول نتیجه، داور سوم مرضی الطرفین با توافق طرفین منصوب می گردد . در صورت عدم حصول توافق هر یک از طرفین می توانند به دادگاه صالحه مراجعه و تقاضای تعیین داور مرضی الطرفین را بنماید. و در این صورت رای دادگاه صالحه برای طرفین قطعی و لازم الاجرا خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

8 + 17 =

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

انواع مختلف #مارکت_پلیس ها چی هستند و از کدومشون‌میتونید برای فروش محصولات خود استفاده کنید ؟ یا بهتر‌هست کدوم مدل مارکت پلیس رو‌خودتون راه اندازی کنید ؟ آکاف با ۱۵ سال سابقه تولید نرم افزار های تحت وب این بار محصول مارکت پلیس خود را ارائه میکند.
#مارکت_پلیس_عمودی
#مارکت_پلیس_دیجی_کالا
#فروشگاه_اینترنتی
#فروشگاه_آنلاين
...

بالابردن #رضایت_مشتری و ایجاد پلن های #مارکتینگ از طریق فیدبک مشتریان شرکت !
در این لایو با حضور‌تخصصی اقای دکتر‌ملک السادات سعی شده موضوع فیدبک و پرسشنامه های الکترونیکی رمز گشایی شوند ! @farafeedback
@a.chitsazian
@itsmahdifekri
...

مارکتینگ چاپ کردن سررسید برای سال جدید نیست !
چند روز پیش کلی خرید از İKEA داشتم و همونطور که میدونید محصولات این شرکت بصورت جدا جدا شده تحویل داده می شود و خودتون میتونید خیلی راحت سر هم ‌کنینش و چون منطق وسایل ها تقریبا مشابه هست کسانی که چند بار خرید کرده باشند خیلی سریع و‌در عرض چند دقیقه سر هم میکنند ! و‌ من اصولا همون اول کاتالوگ ها و‌بروشور های داخل جعبه رو سطل زباله قرار میدم 😁
ولی آی آی از این شرکت باهوش ! که روی یک برگه یادداشت با دست خودشون یک متن برام نوشته بودند
امکان نداشت با هیچ کاتالوگ و هیچ پوستری منو‌راضی کنن متنی از اون شرکت رو‌مطالعه کنم و قطعا همه جاشون سطل اشغال بود طبق عادت ! اما چنان متعجب چشمم به برگه یادداشت افتاد و‌ کامل چند بار خوندم و برا دوستانم به اشتراک گذاشتم و رفتم تو اپلیکیشن ترندیول در وصف خوبیشون نظر نوشتم که خودم باورم نمیشد !
بله ! مارکتینگ ینی این ! خلاقیت میتونه با یه برگه یادداشت و دست خط معمولی اتفاق بیوفته !
شما هم‌اگه‌تجربه مشابهی داشتید برامون بگین از کدوم شرکت بوده ؟
@ikeayunanistan @ikeaturkiye @ikea @مارکتینگ @طراحی_اپلیکیشن
...

در این ویدئو سعی کردیم یه اپلیکیشن مفید و کاربردی برای سفر های برون شهری معرفی کنیم برای جابجایی بین شهر ها در خارج از کشور میتونید از‌همچین اپلیکیشنی استفاده کنید و با کمترین هزینه سفر خود رو‌رزرو کنید ! همچنین اگه ماشین دارید و بین شهر ها در حال عبور هستید میتونید اینجا چند مسافر بگیرید و سفر خود را با بقیه شریک شوید 😁✌️🙏
شرکت طراحی اپلیکیشن آکاف با بیش از ۱۵ سال سابقه طراحی سایت و اپلیکیشن در خدمت شما می باشد
‏www.AKAF.ir
شما با چه اپ های خارجی کار کردید ؟؟؟؟؟؟
تجربیات خودتون رو با ما درمیون بگذارید !
#آکاف #مهدی_فکری #طراحی_اپلیکیشن #ساخت_اپلیکیشن #blablacar
...

در قسمت آخر سری ویدئو های سه قسمتی سعی کردم از تفاوت های کار دفتر شرکت آکاف در ایران و خارج ایران بگم ، شرکت آکاف علاوه بر دفتر تهران دفاتر فروش خود را در استانبول و تورنتو راه اندازی کرده است و تجارب ارزشمند این چند سال را با شما درکیان خواهم گذاشت #برنامه_نویسی #آکاف #مهدی_فکری #ساخت_اپلیکیشن ...

در قسمت دوم سری ویدئو های سه قسمتی سعی کردم از تفاوت های کار دفتر شرکت آکاف در ایران و خارج ایران بگم ، شرکت آکاف علاوه بر دفتر تهران دفاتر فروش خود را در استانبول و تورنتو راه اندازی کرده است و تجارب ارزشمند این چند سال را با شما درکیان خواهم گذاشت #برنامه_نویسی #آکاف #مهدی_فکری #ساخت_اپلیکیشن ...

در این سری ویدئو های سه قسمتی سعی کردم از تفاوت های کار دفتر شرکت آکاف در ایران و خارج ایران بگم ، شرکت آکاف علاوه بر دفتر تهران دفاتر فروش خود را در استانبول و تورنتو راه اندازی کرده است و تجارب ارزشمند این چند سال را با شما درکیان خواهم گذاشت
برای مشاهده قسمت دوم به igtv مراجعه فرمایید
@akafweb
@akafweb
@akafweb
#برنامه_نویسی #آکاف #مهدی_فکری
#ساخت_اپلیکیشن
...

شرکت بین المللی طراحی اپلیکیشن آکاف به عنوان پیشتاز در استفاده تلنواوژی های روز دنیا با بسیاری از شرکت های معتبر در دنیا همکاری دارد و قصد داریم برخی از تجربیات خود و مشتریانمان رل در قالب لایو با
شما به اشتراک بگذاریم
#mahdifekri
@akafweb.tr #طراحی_اپلیکیشن #ساخت_اپلیکیشن
#akaf
...

بلندترین برج دوقلوی مسکونی در مرکزی که توسط تیم اکاف در سال 2012 برای طراحی سایت و نرم افزار فروش ویژه اجرا شد و امروز مفتخریم که از این پروژه پشتیبانی می کنیم.
#برج #دوقلو #akaf
...

وب سایت Akkas khane در سال 2011 راه اندازی شد و هنوز با چندین طراحی مجدد کار می کند. این وب سایت از سال 2011 تحت پوشش امنیتی شرکت آکاف قرار دارد.
#عکاسخانه #akkaskhune #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

فهرست