شعب و مشتریان آکاف در سراسر جهان

تاریخچه نام آکاف

نسل اول شرکت آکاف در سال 1348 شمسی کار خود را به‌عنوان شرکت سخت‌افزاری-الکترونیکی شروع کرد. این شرکت توسط ابوالفتح فکری و شریک ایشان تاسیس شد. و آکاف از حروف اول نام و نام خانوادگی این دو موسس شکل گرفته است. اولین محصول این شرکت نیز دزدگیر ژیان با سنسورهای حرکتی بوده است. پس از انقلاب، موضوع کار شرکت از سخت‌افزار-الکترونیک به نرم‌افزار کامپیوتر تغییر کرد. از دست‌آوردهای این شرکت جدید می‌توان از نرم‌ افزار حسابداری آکاف نام برد. در دهه 70 نرم‌افزار آکاف از زبان برنامه نویسی C به زبان FoxPro ارتقاء یافت، که این برنامه مورد استفاده‌ی خیلی از کارخانجات و شرکت‌های بزرگ آن زمان، به‌عنوان اولین نرم‌افزار حسابداری تمام ایرانی قرار گرفت. و حتی هم اکنون  در طرح‌های جنگلداری شمال کشور در حال استفاده می باشد.

740+

مشتری

11

کشور

ورود آکاف به خدمات اینترنتی

از سال ۱۳۸۵ نسل جدید آکاف با ورود به فضای وب و ارائه خدمات طراحی وب سایت کار خود را آغاز کرد. و خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل را نیز از سال ۱۳۹۲ آغاز نمود. که یکی از پر سابقه ترین شرکت های طراحی اپلیکیشن موبایل ایران به شمار می آید. در حال حاضر هسته نرم افزار های آکاف با NodeJS و بر حسب معماری GraphQL پیاده سازی می شوند. و از پایگاه داده قدرتمند Oracle و MongoDB استفاده می کنند! همچنین وب اپلیکیشن های آکاف که در حوزه های مختلف منتشر شده اند از ReactJS بهره می جویند. و همچنین کلیه موبایل اپلیکیشن ها بصورت Native یعنی با جاوا و Swift نوشته شده اند.

کنترل پروژه و توان اجرای بالا

آکاف تولید کننده نرم افزار های بزرگ دهه ۹۰ استارت آپ های ایران بوده است. و سازنده اپلیکیشن های یزرگ و ملی همچون  تاکسی یاب، کارواش آنلاین، خشکشویی آنلاین، ارسال نان، نیازمندی‌ها (مشابه دیوار)، بازی کوییزشن و پری وی  و سیستم آنلاین فروش و اجاره واحدهای برج های ساختمانی بوده است.

راه اندازی نقشه ی تماما ایرانی مخصوص استارتاپ ها و سرور ارسال نوتیفیکیشن از جمله کارهای آکاف جهت حمایت از کسب و کار های تحت پوشش خود  بوده است. اعتبار شرکت های طراحی اپلیکیشن به مشتریان وفادار آنان هست. با افتخار اعلام میکنیم چندین مشتری بالای ۱۰ سال داریم. از جمله شرکت بازرگانی سرمایه گذاری کیش، وب سایت نماینده کلیه دوره های خبرگان رهبری، کارخانه بین المللی سوله استراباد و برج سیراج دبی که متعلق به  شرکت المدار قطر …

همچنین همکاری با گروه سرمایه گذاری بانک مسکن ایران ، منطقه آزاد کیش ، شرکت بازرگانی تامین اجتماعی کشور ، ایرانسل ، سازمان نظام پزشکی کشور (‌جناب آقای دکتر ذالی) ، شرکت آماده لذیذ (الیت) ، شرکت امرسان ، شرکت توسعه ساختمان بین الملل ( تیسا کیش) و … در سال 1389 نرم‌افزار فروش مخصوص انبوه سازان را تولید کردیم، که به‌دلیل ایده پردازی خاص و انحصاری که در تهیه‌ی این نرم‌افزار انجام دادیم، کارفرمایان به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یافتند. برندهای معتبر انبوه‌ساز کشور از این نرم‌افزار برای پرزنت مشتری استفاده کرده و لذت فروشی راحت و متفاوت را تجربه کردند.

ارائه خدمات و گسترش تجارب بین المللی

نسل سوم آکاف تاکنون موفق به انجام پروژه‌های زیادی در بیش از 21 استان کشور شده است، که به‌عنوان نمونه می‌توان از وب سایت شرکت ریمر ایتالیا و اپلیکیشن نودالیت نام برد. البته فعالیت آکاف محدود به کشور ایران نمی باشد. و شعبه فعال در استانبول و تورنتو نیز دارد که با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص این دو شهر پوشش بالایی برای سایر کشور های منطقه ایجاد کرده است.

آکاف تجربه انجام پروژه های متعدد در کشورهای آمریکا، کانادا، مالزی، قطر، عمان، امارات و افغانستان را دارد. از آن جمله می‌توان به پروژه‌ی اماراتی شرکت المدار قطر به آدرس www.sirajtowerdubai.com  اشاره کرد. اولین پروژه‌ی بین‌المللی آکاف حاصل همکاری با کشور مالزی و گروه زازا دیزاین به آدرس www.xaxadzine.com/works/my-parlor بوده است، که می‌توانید با مراجعه به وب سایت آنها، اطلاعات کامل درباره‌ی این پروژه را به‌دست آورید. و البته یکی از مهمترین پروژه های  بین المللی آکاف که چند ماه پیش پایان یافت اتوماسیون سیستم حمل و نقل و شاتل های فرودگاه لوس آنجلس آمریکا هست، که به دلیل تحریم ها امکان نام بردن از آن در این صفحه مقدور نمی باشد. همچنین یکی از بزرگترین پروژه های آکاف پروژه برگزاری آزمون های آیلتس و سایر آزمون های زبان های مختلف بوده که در سال ۲۰۲۱ انتشار پیدا کرد.

آنچه مشتریان ما درباره آکاف می گویند

جدیدترین نمونه کارهای ما را ببینید

فهرست