طراحی سایت مطابق با استاندارد گوگل

طراحی سایت مطابق استاندارد گوگل ( Google Web Designer ) هدف اصلی ماست به دلیل اینکه اولویت اول اکثر مشتریان سئو می باشد ( seo ) به همین منظور واحد طراحی وب شرکت آکاف استانداردهای گوگل را در طراحی وب رعایت کرده تا در زمانی که یک سایت طراحی میشود در رتبه بندی گوگل در جایگاه مناسبی قرار بگیرد اما توجه به برخی نکات برای طراحی سایت امری ضروری هست اولین نکته طراحی سایت با UI و UX مناسب هست امروزه به دلیل اینکه مخاطبین ورودی به سایت شما میزان زمان کمی در اولین نگاه به سایت شما اختصاص می دهند باید در طراحی وب جذابیتی ایجاد کرد که مخاطب در اولین ورود جذب سایت شما شود در گام دوم مسئله طراحی سایت رعایت اصول تولید محتوا بسیار اهمیت دارد امروز بدون محتوای یونیک و با کیفیت شما جایگاه مناسبی در نتایج گوگل نخواهید داشت.

گروه مهندسی آکاف در واحد طراحی سایت خود به بهترین شکل سایت شما را مطابق با استانداردهای گوگل طراحی خواهد کرد. در ادامه با روند کار و نمونه کارهای طراحی سایت ما همراه باشید.

طراحی سایت با UI و UX فوق العاده

در طراحی سایت رضایت کاربر چه از نظر ساده بودن ، زیبا بودن و غیر پیچیده بودن بسیار با اهمیت هست به همین منظور دو واژه UX کوتاه شده عبارت User Experience design و در مفهوم تجربه و احساس کاربران از رویت صفحات وب سایت و اصطلاح UI نیز مخفف عبارت User Interface design  و به معنای طراحی رابط کاربری  می باشد که زمان رویت سایت توسط کاربر قابل مشاهده است رعایت اصول UI/UX در زمان طراحی وب با طبق استاندارد متریال دیزاین گوگل امروزه بسیار مهم می باشد.

سرعت در حد گوگل

سرعت در طراحی وب موردی که نباید به راحتی از کنار آن گذشت امروز اکثر سایت های قوی در سئو از سرعت مناسبی بر خوردار هستند رعایت اصول کد نویسی ، فشرده سازی فایل های CSS و اسکریپت ها و .. باعث افزایش سرعت لود سایت میگردد مقاله افزایش سرعت سایت را مطالعه نمایید.

امنیت = حفظ سرمایه

امنیت پایگاه داده ، مقابله با حملات سایبری و همچنین نفوذ به پنل اصلی امری ضروری در ارتقای امنیت سایت شما می باشد به همین دلیل رعایت اصول کدنویسی و همچنین تامین امنیت سرور موضوعی است که تیم آکاف برای مشتریان خود ایجاد کرده تا شما مشتریان گرامی با مشکل رو به رو نشوید.

چرا طراحی سایت سفارشی آکاف ؟

اگر برای کسب و کار خودتان طرح خاصی مد نظر دارید و نمیخواهید سایت شما شبیه به هیچ کدام از رقبای شما باشد جای درستی هستید گروه مهندسی آکاف واحد طراحی سایت سفارشی دارد که قالب سایت شما را اختصاصی ایجاد میکند طرحی منحر به فرد که نمایش برند شما در سراسر وب باشد. ما بعد از دریافت نقشه برند شما مطابق با اصول و استانداردهای گوگل و همچنین برند بوک شما وب سایتی زیبا و داینامیک ، ریسپانسیو و با آخرین تکنولوژی روز ایجاد خواهیم کرد

نمونه کار طراحی سایت

پرسش و پاسخ طراحی سایت

نیازی به پیشرفت کامل نیست؟ ببینید آیا خدمات تکمیلی ما با شرایط شما مطابقت دارد یا خیر.

مطالعات موردی جذاب درباره پروژه هایی که ساخته ایم.

فهرست