خدمات طراحی اپلیکیشن

شرکت بین المللی طراحی اپلیکیشن آکاف با ۱۶ سال تجربه در خدمات اینترنتی آماده خدمت رسانی به شما می باشد. شرکت آکاف که بصورت مستقیم یا غیر مستقیم بزرگترین پروژه های ملی استارت-آپی کشور رو انجام داده است، دارای تجربه منحصر به فردی در موضوعات مختلف از خدماتی و فروشگاهی گرفته تا اموزش و بازی های موبایل است.

شرکت آکاف دارای تحربه بین المللی و سابقه همکاری با ۱۱ کشور دنیا را در کارنامه خود دارد. و بیش از ۲۱ استان کشور را نیز خدمت رسانی کرده است. کارشناسان حرفه ای آکاف آمده می باشند این سابقه ارزشمند بین المللی را در اختیار موفقیت پروژه شما قرار دهند.

در ابتدا سال ۱۳۸۵ فعالیت‌ آکاف وب در زمینه طراحی وب سایت و نرم‌افزارهای تحت وب و همچنین اپلیکیشن های موبایل بود. که در مدتی کمتر از دو سال موفق به ورود به عرصه‌های نوین و کسب موفقیت در پروژه‌های پیاده‌سازی شده گردید. بزرگترین سامانه های فروش و پیش فروش انبوه سازان همراه با سیستم بازاریابی مدرن در سال ۸۹ طراحی اپلیکیشن پزشکیاب در سال ۹۰،‌ بیش از ۲۴ تاکسی یاب داخلی و ارائه تاکسی یاب به ۴ کشور دیگه دنیا از جمله فرودگاه بین المللی لوس آنجلس آمریکا بین سال های ۹۶ الی ۹۹، تولید اپلیکیشن های بازی – آموزشی با طراحی جذاب و موفق در سال های ۹۸ الی ۱۴۰۰ و ده ها نمونه دیگر از اپلیکیشن های ترند و موفق ملی که در شرکت آکاف از صفر تا صد طراحی و تولید گردید. امروز شرکت آکاف در حوزه های خدماتی زیر عمده فعالیت خود را ارائه می کند.

طراحی اپلیکیشن موبایل

آکاف اولین وب سایت تخصصی تولید اپلیکیشن موبایل اندروید در ایران را به نام اندرویدنویس راه اندازی نمود. و به همین دلیل یکی از با سابقه ترین شرکت های تولید اپلیکیشن موبایل در ایران می باشد. که به موجب آن تعداد بالای نمونه کار ها در موضوعات و زمینه های متنوع از خدماتی و فروشگاهی گرفته تا آموزشی و بازی های موبایلی باعث شده دید باز تری به طراحی و تولید اپلیکیشن موبایل داشته باشد.

  بسیاری از اپلیکیشن های معتبر ایران بصورت مستقیم یا غیر مستقیم توسط شرکت طراحی اپلیکیشن آکاف طراحی و تولید شده است. و از نمونه اپلیکیشن های خارجی شرکت می توان به اپلیکیشن دری گپ سفارش شرکت بیمه صدرا افعانستان و اپلیکیشن سیت اند گو به سفارش پیمانکار فرودگاه بین المللی لوس آنجلس آمریکا اشاره نمود. طراحی و تولید یک ایده از صفر تا صد بصورت سفارشی و اختصاصی تخصص آکاف می باشد. برخلاف عرف رایج در برخی شرکت ها که یک بیس نرم افزار هندی را ترجمه میکنند. و اقدام به فروش انبوه همان نرم فزار می کنند. شرکت آکاف بصورت سفارشی و اختصاصی ایده های شما را صفر تا صد در خود شرکت آکاف پیاده سازی می کند.

طراحی نرم افزار اختصاصی

ما در آکاف براین باور هستیم که هر پروژه منحصر به فرد است و اهداف خود را دنبال می‌کند. بنابراین یک فرمول برای همه پروژه ها وجود ندارد. تیم برنامه‌نویسی و طراحی ما آماده است تا با در نظر گرفتن سلیقه و اهداف شما یک نرم افزار سفارشی و اختصاصی را طراحی کند. که پاسخگوی نیازهای منحصر به فرد شما باشد. هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد، چرا که ما می توانیم هر طرح و ایده ای را به یک نرم افزار تبدیل کنیم. تولید انواع نرم افزار های BPM و ERP  بصورت سفارشی و اختصاصی در ده سال گذشته تجربه بی نظیری را در اختیار ما قرار داده است. که تمامی اپلیکیشن های ما را کاربری و قابل بهره برداری می کند.

طراحی وب اپلیکیشن

آکاف یکی از پیشتازترین شرکت های ایران در زمینه استفاده از تکنولوژی های روز می باشد. و اولین بار اپلیکیشن تاکسی آنلاین خود را در سال ۱۳۹۷ روی بستر PWA با تکنولوژی ReactJS منتشر نمود. و همچنین اپلیکیشن بازی پری وی را در سال ۱۳۹۸ روی بستر PWA منتشر نمود. ساخت وب اپلیکیشن سفارشی در زمینه های اپلیکیشن نیازمندی های صنعت چاپ و بسته بندی ، خدماتی ،‌فریلنسری و …. ادامه داشت. و نرم افزار های مختلفی تولید گردید.

سناریو نویسی و وایرفریم اپلیکیشن

در اولین مرحله از اجرای کلیه قرارداد های سفارشی و اختصاصی آکاف،‌کارشناسان با تجربه شرکت با دراختیار گذاشتن تحربه خود اقدام به سناریو نویسی و ساخت وایر فریم کلیه صفحات می کنند. سناریو نویسی چیزی همانند فیلم نامه هست. و کلیه ابعاد و بازیگران این کسب و کار را در بر می گیرد. و کار را برای تیم فنی و برنامه نویس بسیار راحت تر می کند. اما از سال ۱۴۰۱ شرکت آکاف با الهام گرفتن از شرکت های غربی اقدام به ارائه این خدمت بصورت مستقل نمود. یعنی شما با عقد قراردادی می توانید از کارشناسان با تجربه آکاف بخواهید تا به شما کمک کنند. تا تک تک صفحات اپلیکیشن خود را بکشید. و خط به خط تمام ابعاد سناریو کسب و کار خود را بررسی ، تحلیل و بهبود بخشید. و همچنین موفقیت اکاف در پیاده سازی اپلیکیشن های تماما سفارشی و اختصاصی گذشته ضامن اجرای پروژه شما نیز می باشد. این قسمت از پروژه به رهبری مهدی فکری انجام می شود. که می توانید با کلیک بر روی نام ایشان سابقه فنی و تجربه بالای ایشان را بررسی فرمایید.

طراحی UI / UX

در دومین مرحله از تولید اپلیکیشن های سفارشی و اختصاصی مرحله پیاده سازی گرافیک (UI) و رابط کاری (UX) می باشد. که این نوع خدمت نیز بصورت مستقل توسط آکاف ارائه می گردد. در واقع در مرحله گرافیک کل صفحات مناسب با سلیقه رنگی کارفرما پیاده سازی می شود. ولی در مرحله رابط  کاربری طرح از این بابت که آیا کاربری آن برای کاربر ها یکسان می باشد بررسی می شود. در این موضوع استاندارد های بسیاری وجود دارد. ولی قسمت مهم و کلیدی آن بر اساس تجربه رابط کاربری شرکت آکاف هست. که در طول سالیانی که اپلیکیشن های مختلف تولید کرده است می داند اپلیکیشن را چطور طراحی و پیاده سازی کند. که کاربر احساس راحتی در کار کردن با اپلیکیشن داشته باشد. بنابراین در این مرحله هم زیبایی اپلیکیشن شما و هم راحت کار کردن با اپلیکیشن شما بررسی می شود.

ساخت MVP در طراحی اپلیکیشن

در مرحله سوم قرارداد های طراحی اپلیکیشن سفارشی ساخت MVP انجام می شود. در واقع در این مرحله کل وب اپلیکیشن یا کل موبایل اپلیکیشن پیاده سازی و به کارفرما تحویل می گردد. تفاوتی که وجود دارد به دیتابیس یا سرور خاصی متصل نیست. و شما می توانید روی دکمه ها کلیک کنید تا به صفحه بعد بروید. و قسمت های مختلف رو ببینید یا بررسی کنید. این خدمت یکی از خدماتی هست که شرکت طراحی اپلیکیشن آکاف بصورت مستقل هم عقد قرارداد می کند. چون خیلی از افراد برای جذب سرمایه گذار روی ایده های خود نیاز دارند تا mvp داشته باشند. و با همین ماکت ها اقدام به گرفتن مجوز یا جذب سرمایه گذار می کنند.

طراحی اپلیکیشن

اتصال ماکت یا MVP طراحی شده به سرور و دیتابیس از جمله موضوعات این بخش هست. تیم برنامه نویسی متشکل از اندروید کار ،‌ ios کار ، برنامه نویس بک اند ،‌برنامه نویس فرانت ، مسئول وب سرویس ها و تحویل و رفع باگ، سرور ادمین ،‌ تستر ،‌مدیر پروژه ، مدیر محصول  مشغول به کار می شوند. و طی یک پروسه زمانی خیلی فشرده در سریعترین زمان کلیه داکیومنت های نوشته شده رو به مرحله تولید میرسونند.

امروزه در آکاف هسته اصلی این نرم افزار ها با Node.js توسعه داده می شود. دیتابیس این نرم افزار از PostgreSQL  مانگو ،‌یا اوراکل بسته به پروژه استفاده  می شود .نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native یعنی جاوا یا swift توسعه داده می شود. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده می شود. استفاده از استاندارد های بروز برنامه نویسی و بین المللی تامین امنیت و اصول کد زنی پروژه را تا حد زیادی تضمین می کند. ولی همچنان توسط مدیر فنی شرکت کل ماژول ها بررسی می شود. یکی از مهمترین مزایای کد نویسی انجام شده در شرکت آکاف استفاده از معماری GraphQL هست. که کلیه برنامه نویسان از بک اند و فرانت اند و برنامه نویسان موبایل اپلیکیشن نیز در کیه پلت فرم ها معماری GraphQL رو رعایت میکنند.

تست و پشتیبانی یک ساله

قبل از تحویل ماژول ها به کارفرما کلیه قسمت ها بصورت حرفه ای توسط ربات و همچنین انسان تست می شوند. و سعی ما بر اینست به کمک تجربه خود باگی برای انتشار اپلیکیشن باقی نزاریم. و بعد به مشتری تحویل دهیم. همچنین خدمات پشتیبانی در شرکت طراحی اپلیکیشن آکاف یکی از مهمترین و شاخص ترین خدمات این شرکت هست. که باعث شده است چندین مشتری با بیش از ۱۰ سال همکاری داشته باشند. از مراحل اصلی چرخه حیات یک استارت آپ توسعه ، بهینه سازی و پشتیبانی به موقع هست. آکاف تلاش می کند تا بستر لازم، برای استفاده کامل تر از راهکارها و امکانات نرم افزاری را برای تسهیل در انجام پشتیبانی فراهم آورد.

یکی از نکاتی که اکثر مشتریان شرکت آنرا دلیل همکاری با آکاف می دانند همین قسمت تست صحیح و پشتیبانی به موقع شرکت آکاف می باشد.

آموزش

راه اندازی یک نرم افزار تماما سیستماتیک یا اپلیکیشن و حتی وب سایت با جزئیات بسیار، مسلما به تخصیص وقت و هزینه برای نصب و استقرار نیازمند است. به همین جهت ما تمهیدات لازم را برای آموزش استفاده از نرم افزار خود و اجرای صفر تا صد آن در سازمان شما در نظر گرفته ایم. پس با خیال راحت بعد از طراحی پروژه شما تا تسلط کامل مشتری بر نرم افزار آموزش را ادامه میدهیم. و همچنین کلیه آموزش ها با استفاده از تکنولوژی های روز و قابل ضبط ارائه می گردد تا در آینده کارمندان جدید نیز بتوانند از آن بهره ببرند.

بهتر است بدانید که چرا شرکت های نوپا و شرکت های بزرگ ، آکاف را انتخاب می کنند.

از شما دعوت میکنیم نمونه کار ها و رزومه ما را کامل بررسی فرمایید.

فهرست