خدمات آکاف

گروه بین المللی آکاف با ربع قرن تجربه و با داشتن مجموعه‌ای جوان به سرعت پله‌های ترقی را طی نموده و موفق به پیاده‌سازی پروژه‌های موفقی در کشور شده است.

در ابتدا فعالیت‌ آکاف در زمینه طراحی وب سایت و نرم‌افزارهای تحت وب و همچنین اپلیکیشن های موبایل بود که در مدتی کمتر از دو سال موفق به ورود به عرصه‌های نوین و کسب موفقیت در پروژه‌های پیاده‌سازی شده، گردید و در طول سالیان گذشته فعالیت‌ خود را در زمینه‌های طراحی و پیاده سازی اتوماسیون‌های سازمانی،ERP، پرتال‌های اداری تحت وب، پرتال های مدیریت تولید، وب‌سایتهای یکپارچه، سامانه مدیریت کسب و کار BMS، سیستم های حضور و غیاب،اتوماسیون های فروش و… به شکل صد در صد اختصاصی گردیده و همچنین در صنایع مختلف از جمله خودرو، پخش، تور و گردشگری، ساختمان و مصالح، خبرگزاریها و سایر حوزه‌های جدید تکنولوژی فعالیت نموده است.از جمله حوزه‌های فعالیت داده‌کاوان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

طراحی وب سایت

آکاف براین باور است که هر پروژه منحصر به فرد است و اهداف خود را دنبال می‌کند. بنابراین یک فرمول برای همه پروژه ها وجود ندارد. تیم برنامه‌نویسی و طراحی ما آماده است تا با در نظر گرفتن سلیقه و اهداف شما یک وب‌سایت مناسب را طراحی کند که پاسخگوی نیازهای منحصر به فرد شما باشد. هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد، چرا که ما می توانیم هر طرح و ایده ای را به یک وب سایت تبدیل کنیم.

طراحی اپلیکیشن موبایل

تولید انواع اپلیکیشن موبایل بر پایه سیستم عامل های اندروید و IOS و همچنین تولید انواع وب اپلیکیشن با استاندارد روز دنیا تخصص آکاف می باشد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که وب اپلیکیشن یک نرم افزار کاربردی است که پس از بررسی و تجزیه تحلیل یک مجموعه و مشخص کردن دقیق نقش ها ، عملکردها ، عمل گرها و روال ها برای آن مجموعه طراحی میشود و قابل ارائه در شبکه داخلی و اینترنت می باشد. اگر مایل باشید که خدماتی را از طریق وب ارائه دهید می‏توانید از وب اپلیکیشن استفاده کنید زیرا وب سایت بیشتر بر روی محتوا تاکید دارد اما وب اپلیکیشن قابلیت ارائه سرویس و خدمات رسانی را دارد.

ابتدا موکاپ

ابتدا موکاپ (Mockup) سفارش شما توسط کارشناسان ما طراحی میگردد موکاپ به  عبارتی دیگر فایلهای پیش نمایش ، قالب های گرافیکی آماده میباشد که در موضوعات مختلف و با فرمت PSD لایه باز می توان در امور طراحی به بهترین شکل ممکن از آنها استفاده نمود. طراحان می توانند به کمک موکاپ، طرح اولیه خود را قبل از اجرا و چاپ در قالب اصلی به صورت پیش نمایش مشاهده کرده و یا از آن به عنوان یک فایل گرافیکی زیبا در پروژه های طراحی خود استفاده نمایند.طبق گزارشات مشتریان وقتی نمونه های کار خود را به این شکل مشاهده میکنند رضایت بیشتری نسبت به کار دارند.

طراحی UI / UX

طراح UI به این فکر می‌کند که هر المان باید کجای صفحه قرار بگیرد؟ فرم‌ها چگونه باشند؟ دکمه ارسال فرم کجا باشد؟ خطاها چطور به کاربر نشان داده شوند؟ گزینه‌های اصلی را کجا قرار بدهیم که به راحتی دیده شوند؟ در رابطه با مراحل انجام پروژه های UX، فرآیندی وجود ندارد که برای خلق تمام محصولات مناسب باشد. اما چه فرآیند UX شما ساده و یا سرشار از فعالیت های مختلف باشد، هدف هر فرایند طراحی UX یکسان است؛ تولید یک محصول عالی برای کاربران. بنابراین، از آنچه برای پروژه شما مفید است استفاده کنید، از شر بقیه خلاص شده و همزمان با تکامل محصول، فرآیند UX خود را تکمیل کنید.

فناوری ها

هسته اصلی این نرم افزار با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است. دیتابیس این نرم افزار از PostgreSQL استفاده شده است.نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد.نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است. بعد از تولید وب سایت یا اپلیکیشن موبایل شما در مجموعه ما همواره در کنار شما خواهیم بود هر زمانی که نیاز باشد کلیه امور امنیتی سیستم شما به عهده ماست تا حافظ روند بدون مشکل کسب و کار شما باشیم .

پشتیبانی مطمئن

خدمات پشتیبانی از مراحل اصلی چرخه ادامه حیات برای محصولات و خدمات تولیدی آکاف می باشد و به عنوان پل ارتباطی بین آکاف و مشتریان نقش به سزایی ایفا می نماید . آکاف تلاش می کند تا بستر لازم ، برای استفاده کامل تر از راهکارها و امکانات نرم افزاری را برای تسهیل در انجام پشتیبانی فراهم آورد.

در این مسیر ، دانش و  تجربه سالها ارائه خدمات به کسب و کارهای کوچک و بزرگ، آکاف را یاری می نماید تا با درک اهمیت انجام خدمات پشتیبانی در عملیات روزانه مشتریان ، اهداف ذیل را دنبال نماید.

آموزش

راه اندازی یک نرم افزار تماما سیستماتیک یا اپلیکیشن و حتی وب سایت با جزئیات بسیار، مسلما به تخصیص وقت و هزینه برای نصب و استقرار نیازمند است. به همین جهت ما تمهیدات لازم را برای آموزش استفاده از نرم افزار خود و اجرای صفر تا صد آن در سازمان شما در نظر گرفته ایم. پس با خیال راحت بعد از طراحی پروژه شما تا تسلط کامل مشتری بر نرم افزار آموزش را ادامه میدهیم.

بهتر است بدانید که چرا شرکت های نوپا و شرکت های بزرگ ، آکاف را انتخاب می کنند.

مطالعات موردی جذاب درباره پروژه هایی که ساخته ایم.

فهرست