طراحی اپلیکیشن بازی آنلاین Preway

اپلیکیشن پری وی، رقیب بی نظیراسنپ کیو و اچ کیو تریویا با گرافیک چشم نواز

درباره Preway

.

«Preway» اپلیکیشن سرگرمی . در Preway می‌تونی توی مسابقه‌ها و بازی‌های مختلف شرکت کنی و جایزه ببری. تعداد شرکت‌کنندگان در Preway نامحدوده و برای بازی کردن، فقط به یک گوشی همراه نیازه.

مسابقه زنده
هر شب ساعت هشت دوازده سوال سه گزینه ای بصورت زنده پخش میشه؛اگه بتونین هر دوازده سوال رو درست پاسخ بدین جزو برنده های ما میشید! نا امید نشو،ما یه فکر خوب کردیم شما میتونین از پاورآپ ها استفاده کنین و به راهتی برنده شین.پاورآپ های ما جون،پاک کن هستش حالا یه قائده قوانینی هم داره در هر مسابقه ازهر کدام از پاورآپ ها فقط یکبار میتونین استفاده کنین و اما سوال اخر دیگه خبری از این حرف ها نیست یعنی نمی تونین از پاوراپ ها استفاده کنین.

چالش روزانه
شما می تونین بصورت نامحدود از این بخش استفاده کنین هر چالش ده سوال داره و هر سوال ده امتیاز ولی جواب غلط امتیاز منفی نداره. داشت یادم میرفت یه چیزه مهم هست بنام ضریب ،اگه ضریب بخری میتونی امتیاز خودتو چند برابر کنی تازه اگه هر ده سوال رو درست جواب بدی درست جواب بدی بصورت رایگان امتیازت دوبرابر میشه

لیگ
این همه در مورد امتیاز تو بخش قبلی حرف زدیم اینجا به درد میخوره لیگ ما به دو صورت هفتگی و سالانه هست که به نفر اول تا دهم جایزه های مشخص میدیم جوایز شگفت انگیز و جذاب در لابه لای این حرفا یه چیز بگم:با این امتیاز ها می تونین لول های خودتون رو افزایش بدین و یه جایزه های باور نکردنی ببرید

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

.
هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست