اپلیکیشن بازی آنلاین کوئیزشن

کوئیزشن بزرگترین بازی محتوا محور کاملا ایرانی با هدف اعتلای فرهنگ یادگیری جمعی

اپلیکیشن بازی کوئیزشن

 

این اپلیکیشن از صفر تا ۱۰۰ در شرکت آکاف وایر فریم ،‌طراحی و پیاده سازی شده است و انحصار استفاده از سورس و کد این نرم افزار تنها در اختیاز شرکت آکاف می باشد. این نرم افزار یکی از پروژه های موفق بزرگ ایرانی در تولید بازی های گیمفیکیشن هست آکاف که قبل از تولید این نرم افزار چند اپلیکیشن کوچکتر نیز تولید کرده بود در طول حدودا یک سال و نیم توانست این اپلیکیشن را همراه با تکنولوژی هوش مصنوعی پیاده سازی نماید و یکی از معتر ترین اپلیکیشن های بازی تماما ایرانی تا چندین سال در ایران بود و جوایز بسیاری را به خود اختصاص داد.

کوییزشن سوالاتی را با موضوعات متنوع در معرض رقابت میگذارد، که هر موضوع با دید کمک به بالا بردن سطح اطلاعات جامعه و ارتقاع سطح فرهنگی جامعه در آن زمینه به خصوص طراحی شده. همچنین سوالات طراحی شده در این اپلیکیشن توسط شرکت آکاف انجام گردید و البته تعدادی از کاربران اپلیکیشن نیز می توانستند از طریق اپلیکیشن سوالات پیشنهادی خود را ثبت نمایند.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

 

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست