اتوماسیون کارخانه شفادانه

این وب سایت مربوط به کارخانه شفادانه یکی از کارخانجات قدیمی صنف خوراک دام و طیور می باشد

درباره اتوماسیون شفادانه

اتوماسیون کارخانه شفادانه توسط گروه آکاف در سال 91 توسط گروه آکاف طراحی گردید این اتوماسیون کلیه ففرآید این کارخانه از خرید، انباز ، فروش و مالی رو یکپارچه نمود.

شرکت شفادانه فعالیت خود را ابتدا با تولید انواع مکملهای غذایی و پرمیکسهای دام و طیور در سال 84 با مدیریت آقای دکتر جمال شفائی آغاز نمود .پس از ان با توجه به نیاز استان گلستان ،فاز اول کارخانه خوراک طیور را در سال 85 به بهره برداری رساند واین کارخانه  تولیدی اولین کارخانه تولید خوراک تخصصی طیور در استان گلستان میباشد .

با توجه به استقبال بی نظیر مرغداران از محصولات شرکت فاز دوم کارخانه خوراک در سال 90شروع به فعالیت نمود که در این فاز از جدیدترین و مدرنترین تکنولوژی تولید و فراوری خوراک استفاده شده است.

لازم به ذکر است که کلیه ماشین آلات خط تولید خوراک این شرکت از P.T.Nهلند خریداری و راه اندازی شده است . همچنین این شرکت جهت بالا بردن ضریب کیفیت در سال 90دستگاه NIRرا از شرکت بوشی جهت آزمایشگاه کنترل کیفی خود خریداری نموده که اولین کارخانه خوراک در سطح کشور می باشد که از این تکنولوژی در آزمایشگاه کنترل کیفی خود بهره مند است.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست