وب سایت کارخانه سوله استراباد

این وب سایت مربوط به کارخانه سوله استراباد می باشد

درباره سوله استراباد

این وب سایت مربوط به کارخانه سوله استراباد می باشد که در سال ۱۳۸۸ پیاده سازی گردید و در چندین نوبت مورد بازطراحی قرار گرفت. این پورتال از زمان انتشار اولیه تا کنون تحت پوشش پشتیبانی فنی – امنیتی تیم آکاف می باشد.

شرکت صنایع فلزی پیشرو ساخت استرآباد” با نام تجـاری « سوله استرآباد » با به­ کارگیری کادر فنی مهندسی و اجرایی در زمینه طراحی و ساخت انواع سازه­‌های فولادی سبک و سنگین، در شهرک صنعتی گرگان 2 مشغول به فعالیت می باشد.
این شرکت در راه رسیدن به اسـتانداردهای مطلوب مهـندسـی و در نهایت، جلب رضـایت مشـتریان خود، گام ‌های موثری برداشته است که گواهـینامـه های  ISO 9001 (مدیـریت کیـفـیـت)،  ISO 14001 (مدیـریت زیســت مـحیـطی)، گواهینامه‌ ISO 14005 و گواهی R&D (تحقیق و توسعه)، نمایان گر جدیـت ما در تلاشی است که پیش گرفته­‌ایم. همچنین، گواهی های اسـتاندارد کارخانه ای در زمینه تولیـد اسـکلت فلـزی و سـوله، و نیز  ISO 3834-2 و  HSE-MSدر کنار تقـدیرنامه هایی از مشـتریان داخلی و خارجی، پایبندی و تعـهد شرکت نسبت به ارائه خدمات و محصـولات با کیفیت بالا را نشان می دهد.
افتخـار ماست که در سال های 1390، 91، 92، 93، 94، 95 و 96، به عنوان «واحد نمـونه صـنعتی» استان گلسـتان برگـزیده شده‌­ایم، هشت سـال 1391، 92 ، 93، 95، 96، 97 ، 98 و 99 در زمینه صـدور خدمات فـنی مهندسـی، عنوان «صـادر کننده برگزیده» استان گلستان را دریافت کرده‌­ایم و لوح و تندیس«برند محبوب سال 95» را به خود اختصاص دادیم.
اجرای بیش از 400 پـروژه داخلی در سطح کشـور عزیزمان و هفت کشور همسایه ترکمنسـتان، قزاقسـتان، آذربایجان، تاجیکستان، عراق، قطر و ازبکستان که تا به حال از محصولات و خدمات ما با رضایت کامل بهره گرفته اند، افتخاری دیگر در نمایش قدرت رقابت ما در میان دیگر کشورهای مدعی این صنعت در آسـیای میـانه است.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست