پورتال فروش پروژه تیسا کیش

این شرکت توسط این پورتال اقدام به فروش آنلاین واحد های مسکونی کیش نموده است .

درباره تیسا کیش

 

وب سایت و پورتال فروش شرکت تیسا کیش در سال ۱۳۹۳ توسط تیم آکاف پیاده سازی گردید. با استفاده از این پورتال اقدام به فروش آنلاین واحد های مسکونی کیش نموده است. این سامانه یکی از مدرن ترین سامانه های فروش در آن زمان بود که کلیه امور فروش اعم از بازاریابی و کمپین تبلیغاتی تا عقد قرارداد و یادآوری قسط ها را انجام می داد.

شرکت تیسا کیش به عنوان زیرمجموعه شرکت بین المللی توسعه ساختمان و هلدینگ سرمایه گذاری غدیر با هدف سرمایه گذاری در قالب ساخت و ساز اماکن مسکونی، اداری، سیاحتی، ورزشی، تفریحی و … در جزیره کیش و جذب سرمایه گذاران برای مشارکت در کلیه کارهای اجرایی، واردات و صادرات انواع مصالح، لوازم و ماشین آلات ساختمانی در حال فعالیت است.

در حال حاضر از مهمترین فعالیت های شرکت، ساخت پروژه مسکونی «دیدار کیش» و مجتمع تجاری – تفریحی «تیسا ۱» می-باشد. مجتمع مسکونی «تیسا شهر» در یکی از بلندترین نقاط جزیره کیش در لوپ دیدار در زمینی به مساحت ۳۸.۸۰۰ مترمربع با زیربنای کل ۵۴.۵۷۲ مترمربع با هدف ایجاد محیطی آرام، فرصتی را برای استفاده از امکانات تفریحی شامل پیست دوچرخه سواری، زمین تنیس، زمین والیبال، زمین بازی کودکان، آلاچیق و جاده تندرستی مسکونی ۶۰ تا ۲۲۰ مترمربع است که بیشترین دید را از سمت شمال و شرق به دریا دارد.

همچنین به منظور رفاه حال ساکنین، فضاهای تجاری از قبیل فست فود و سوپرمارکت نیز در نظر گرفته شده است. پروژه تجاری – تفریحی «تیسا ۱» با زیربنای ۶۵.۶۶۰ مترمربع هم اکنون در دست احداث است.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

 

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست