وبسایت عکاسخانه

وبسایت عکاسخانه نمونه موفق سایت آتلیه عکاسی

درباره وب سایت عکسخانه

وب سایت عکسخانه در سال ۱۳۹۰ پیاده سازی شده است و همچنان با چند بار باز طراحی بخش هایی آز آن در حال فعالیت می باشد. این وب سایت از سال ۱۳۹۰ تحت پوشش امنیتی شرکت آکاف می باشد.
در زمان قدیم فضایی که عکاسان مشغول به حرفه خود بودند عموما یک چهار دیواری بدون سقف بود که فعالیت با وجود نور آفتاب و مساعد بودن آب و هوا امکان پذیر میشد. پس از آن برادران امامی تکنولوژی برق و فلاش های عکاسی را به این حرفه وارد کردند و از آن پس با نام “عکاسخانه شبانه روزی الکترونیکی امامی” به هویتی متفاوت رسیدند…
هویتی که امروز پس از گذشت چند نسل با نام تجاری عکاسخانه  مشغول به فعالیت بوده و مانند گذشته سبک کاری متفاوت در مدل ارائه و رفتارهای سازمانی نماد فعالیت ما شده است.
زمان در حال گذر بوده و هست چه قدر تونستی گذر زمان را با اتفاق های خوبش به یاد بیاری…بهترین ابزار یاد آوری خاطرات خوب قطعا عکس می تونه باشه که ما بیشتر به عنوان قرص و دارو برای شما تجویز می کنیم چون حال خوش امروز با مرور خوشی های گذشته قابل تآمین هستش .
پس امروز می تونی اسم ما رو بزاری احساس فروشی عکاسخانه…
همه اقلام مصرفی یه تاریخ مصرف داره…
شده از عکسی خسته بشی؟ ، شده دیگه دلت نخواد به عکسی نگاه کنی؟ ، این یعنی عکس تاریخ مصرف داره . برای تضمین تاریخ مصرف عکسی که قراره 100 سال نگاه کنی به سابقه 100 سالۀ ما اعتماد کن…

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست