پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله سید کاظم نور مفیدی

پورتال شخصی – اطلاع رسانی حضرت آیت ا… نورمفیدی -نماینده تمامی ادوار مجلس خبرگان رهبری

درباره آیت الله سیدکاظم نورمفیدی

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به برگزاری انتخابات دوره سیزدهم ریاست جمهوری گفت: مردم باید فردی را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنند که جنم ریاست جمهوری را داشته باشد.آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در برنامه “ساحت حضور” رادیو تهران افزود: رئیس جمهور باید با سران کشورها تعامل داشته باشد بنابراین داشتن جسارت و عقلانیت برای دفاع از حقوق قانونی ملت وظیفه اوست.وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به عنوان اولویت اول خاطرنشان کرد: مردم در رقابت های انتخاباتی باید به برنامه های نامزدها بیشتر از وعده هایشان توجه کنند.به گفته وی، وعده موقتی هستند مهم این است که راه هایی برای علاج دائمی مشکلات اقتصادی تعیین شوند.امام جمعه گرگان در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر رعایت اخلاق به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری توصیه کرد که در رقابت های انتخاباتی بخصوص مناظره ها حریم ادب و اخلاق را رعایت کنند.آیت الله سیدکاظم نورمفیدی با بیان اینکه مردم از نامزدهای انتخابات تاثیرپذیر هستند، افزود: آنها با رفتار و گفتار خود می توانند اخلاقیات را در جامعه ترویج دهند.وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه قدس همچنان مسئله اول مسلمانان است، گفت: آنچه که در روزهای گذشته در سرزمین های اشغالی اتفاق افتاده جنایت تاریخی است.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست