پورتال فروش پروژه مینا رزیدنس

سامانه پیش فروش واحد های مسکونی پروژه زیبا مینا رزیدنس متعلق به گروه مالی بانک مسکن

درباره مینا رزیدنس

.
سامانه پیش فروش واحد های مسکونی پروژه زیبا مینا رزیدنس متعلق به گروه مالی بانک مسکن در سال ۱۳۹۳ توسط تیم آکاف پیاده سازی گشته است.این پورتال اینترنتی در سال ۱۳۹۵ بروز رسانی شد و با گرافیک و کاربردی جدید به انتشار رسیده است.
این مجتمع با سرمایه گذاری گروه مالی بانک مسکن در زمینی به مساحت ۱۳۵۲۰مترمربع در ۱۳ طبقه و به شکل کشتی طراحی و ساخته شده است.مجتمع مسکونی مینا رزیدنس علاوه بر آپارتمان های مسکونی ۴۶ تا ۲۹۵ مترمربعی، دارای سالنهای ورزشی مجزا برای اقایان و خانم ها، سوپر مارکت، مهدکودک، زمین بازی ویژه کودکان، و ساختمانهای اداری و خدماتی است.برخوداری از ۹۰۰۰ متر فضای سبز، آبنما ها، الاچیق و فضای تفریحی از دیگر ویِژگیهای این مجتمع مسکونی است .مجتمع مسکونی مینارزیدنس (Mina Residence) در زمینی به مساحت ۱۳,۵۲۰ مترمربع در اراضی ساحل مرجان واقع شده است.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

 

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست