فروشگاه آجیل و میوه مهباک

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اینبار برای فروش میوه و صیفی جات

درباره مهباک

 

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اینبار برای فروش میوه و صیفی جات و … به سفارش برند مهباک توسط آکاف پیاده سازی گردید. این اپلیکیشن در سال ۱۳۹۵ شروع به کار نمود و روی هر دو پلت فرم اندروید و اپل پیاده سازی شده است.

یکی از ایده های طراحی اپلیکیشن پرفروش ، ساخت اپلیکیشن فروش میوه و سبزیجات تازه است. شما می توانید با ساخت اپلیکیشن فروش میوه و سبزیجات سفارش مشتری را در لحظه دریافت و اقدام به ارسال سفارش درب منزل نمائید. امکان ارسال نوتیفیکیشن برای فروش محصولات تازه و اطلاع رسانی از قیمت های روزانه میوه و تره بار می تواند از طریق طراحی اپلیکیشن فروش میوه و سبزیجات صورت گیرد. همچنین طراحی سایت فروش میوه و سبزیجات در کنار اپلیکیشن می تواند فروش شما رو دو چندان کند.

شما با ساخت اپلیکیشن فروشگاهی با هزینه ای کم مشترک بدست می آورید. تفاوت اساسی بین مشتری و مشترک وجود دارد. مشتری از شما امروز خرید کرده اما ممکن است فردا از شما خرید نکرده و از رقیب شما خرید کند. اما به راحتی می توانید از مشتریان خود بخواهید اپلیکیشن شما را نصب کرده و از تخفیف های داخل اپلیکیشن پس از خرید بهره مند شوند. با این کار شما مشتری را تبدیل به مشترک کرده و امکان خریدهای بعدی مشتری را بالا می برید. هر چه مشتری بیشتر از طریق اپلیکیشن خرید کند امکان تبدیل شدن به یک مشترک وفادار بیشتر هست. مشترک ها همچنین می توانند مشتریان جدید را به سمت کسب و کار شما سوق دهند. کافی است به مشترک در ازای معرفی یک مشترک جدید کد تخفیف و یا امتیاز بدهید. بنابراین مشاهده می کنید که با ساخت اپلیکیشن فروشگاهی پرفروش مثل اپلیکیشن فروش میوه و سبزیجات و یا هر کالای دیگری می توانید به راحتی درامد پایدار ایجاد نمائید.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

 

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست