اپلیکیشن بازی آنلاین مستر کوئیز

مسترکوئیز بهترین اپلیکیشن مشابه اسنپ کیو و اچ کیو تریویا با ارائه مسابقات هیجان انگیز انلاین 

درباره مستر کوئیز

اپلیکیشن مستر کوئیز با برگزاری آزمون های آنلاین به همراه مجری زنده قصد دارد به اطلاعات عمومی کاربران بی افزاید گرافیک خیره کننده که توسط گرافیستان حرفه ای آکاف طراحی شده است در کنار بانک سوالات کامل سیستم هوشمندی تهیه شده است که با الگوریتم های مختلف از جمله تغییر دادن گزینه و نگارش سوال تعداد سوال تکراری را به حداقل خودش می رساند. در این اپلیکشین جوایز مختلفی برای کاربران تهیه و ارائه می شود و همچنین اسپانسر های مختلفی دارد که باعث گرم شدن تنور مسابقه و استفاده از اپلیکیشن می شود . همچنین جدول رده بندی بر اساس شهر های مختلف دارد و باعث می شود رقابت های محلی هم شکل بگیرد و اسپانسر های محلی نیز به دایره حامیان این اپلیکیشن اضافه شوند.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست