طراحی اپلیکیشن چاپیمو

چاپیمو برترین اپلیکیشن مشابه دیوار برای مشاهده و ثبت آگهی 

درباره چاپیمو

.
چاپیمو برترین اپلیکیشن مشابه دیوار برای مشاهده و ثبت آگهی توسط شرکت آکاف ارائه گردید.

چاپیمو به عنوان بزرگترین و منحصر به فردترین وب سایت آگهی و نیازمندی های رایگان در صنعت چاپ ، بسته بندی ، تبلیغات ، انتشارات ، کاغذ و مقوا ، سلولزی ، ماشین آلات و ملزومات وابسته می باشد که مبنای کار خود را ارائه خدمات بصورت تخصصی در این صنعت مهم قرار داده و امکانات زیادی را جهت ارائه به فعالان و مشتریان این حوزه فراهم آورده است.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

.

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست