نرم افزار تحت وب گارانتی لاستیک شرکت تک تایر

پورتالی اینترنتی شرکت بازرگانی تامین اجتماعی که زیر نظر مستقیم ریاست سازمان تامین اجتماعی فعالیت می کند

درباره نرم افزار گارانتی شرکت تک تایر

نرم افزار گارانتی همراه با مدیریت ارتباط با مشتریان و مصرف کنندگان کالا در سال ۱۳۹۳ تولید  و تا کنون مجموعه های بزرگی در حال استفاده از این نرم افزار می باشند. این نرم افزار قابلیت اتصال به نرم افزار خدمات پس از فروش را نیز دارد.

شرکت تک تایر آذر در سال85 ثبت و با خرید خط کامل تولید روکش گرم لاستیک تولیدی شرکت چیمای ایتالیا در سال 85 شروع بکار نموده است. علاوه بر آن تجهیز و توسعه بخش های مختلف آزمایشگاهی، خط کامل تولید کوشین گام، ریپرگام، انواع آمیزه های لاستیکی(کامپاوند) باعث گردیده که در سال 1393 شرکت تک تایر آذر تبدیل به بزرگترین واحد تولید لاستیک های روکشی در کشور گردد و جوایز مختلف از موسسات دولتی دریافت نماید و بتواند کلیه سایزهای جاده ای (سواری، نیمه باری، باری، خارج از جاده ای مانند دامپتراک- لودر و …) را به کلیه روش های روکشی معمول جهان شامل سرد،گرم و اربیترد روکش نماید. البته کلیه تولیدات شامل علامت استاندارد بوده و شرکت استاندارد های مختلف مدیریتی و تولید شامل ایزو 9001,14001,18001 را اخذ نماید که تمام محصولات تولیدی مشمول گارانتی مصرف می باشد کل این فعالیت بر اساس تلاش شبانه روزی مدیران و فداکاری و دلسوزی پرسنل واحد های مختلف با موتور محرک مشتری مداری صورت گرفته و ادامه دارد.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست