اپلیکیشن بازی آنلاین دری گپ

در اپلیکیشن هیجان انگیز دری گپ که از اچ کیو تریویا و اسنپ کیو اقتباس شده است.

درباره دری گپ

 

با دری گپ به اطلاعات خودتون اضافه کنید و از اوقات فراغتتون لذت ببرید یه گرافیک خیره کننده با کلی قابلیت های جدید بیش از 10 هزار سؤال  باحال در دسته بندی های مختلف منتظر شماست. بازی کنید و اطلاعاتتون رو به رخ همه بکشید. بازی کنید و پول نقد جایزه بگیرید. سرگرم باشید و لذت ببرید، توی لیگ قهرمانان مقام کسب کنید و معروف بشید. با دوستان و خانوادتون بازی کنید و از دور هم بودن لذت ببرید.

یکی از قابلیت های چشم گیر که در این اپلیکیشن استفاده شد مبحث هوش مصنوعی برای تولید و نگارش سوال بود ! به این شکل که وقتی یک سوال تعریف می شود هوش مصنوعی اون سوال رو بر اساس نوع نگارش های مختلف و نوع گزینه های پاسخ متفاوت به ۲۰ الی ۳۰ مورد تبدیل می کند و این باعث می شد بانک سوال بیش از اندازه قوی شود و احتمالا مشاهده سوال کاملا مشابه از بین برود. البته نوع نگارش متفاوت یک سوال هم وقتی به یک کاربر نمایش داده می شد که واقعا سوال جدیدی در بانک نبود و مجبور بود به شکل جدیدی اون سوال رو مطرح و پرسیده شود .

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

 

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست