اپلیکیشن بازی آنلاین دری گپ

در اپلیکیشن هیجان انگیز دری گپ که از اچ کیو تریویا و اسنپ کیو اقتباص شده است

درباره دری گپ

با دری گپ به اطلاعات خودتون اضافه کنید و از اوقات فراغتتون لذت ببرید یه گرافیک خیره کننده با کلی قابلیت های جدید بیش از 10 هزار سؤال  باحال در دسته بندی های مختلف منتظر شماست. بازی کنید و اطلاعاتتون رو به رخ همه بکشید. بازی کنید و پول نقد جایزه بگیرید. سرگرم باشید و لذت ببرید، توی لیگ قهرمانان مقام کسب کنید و معروف بشید. با دوستان و خانوادتون بازی کنید و از دور هم بودن لذت ببرید.

کلی جایزه واستون آماده کردیم که میتونید استفاده کنید. راستی اگه دوست دارید بیشتر معروف بشید، توی بازی سوال ثبت کنید تا با اسم خودتون منتشر کنیم و جایزه هم بگیرید. بازی رو به دوستات معرفی کن تا ببینی کی بیشتر از همه میتونه به سوالات جواب بده. یه بازی جدید رو با یه گرافیک ساده و منحصر به فرد و مدرن تجربه کنید منتظر بروزرسانی های جدید ما باشید… خیلی زود با قابلیت های جدید در کنار شما خواهیم بود.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست