پورتال فروش پروژه تیسا کیش

این شرکت که متشکل از شرکت سرمایه گذاری غدیر ، آ.س.پ ، شرکت بین المللی توسعه ساختمان می باشد

درباره تیسا کیش

وب سایت و پورتال فروش شرکت تیسا کیش در سال ۱۳۹۳ توسط تیم آکاف پیاده سازی گردید. این شرکت که متشکل از شرکت سرمایه گذاری غدیر ، آ.س.پ ، شرکت بین المللی توسعه ساختمان می باشد توسط این پورتال اقدام به فروش آنلاین واحد های مسکونی کیش نموده است .

شرکت تیسا کیش اقدام به ساخت پروژه ای به مساحت ۸۲,۱۱۳ متر مربع در قالب ۵ برج ۱۸ طبقه جمعا به تعداد ۶۵۵ واحد مسکونی در ساحل مرجان جزیره کیش نموده است.محوطه فاز برج ها به مساحت ۳۶,۰۰۰ متر مربع به همراه فضای سبز مناسب است. طراحی برج ها به صورت مثلث شکل می باشد و به گونه ای قرار گرفته‌اند که همه واحدها چشم‌اندازی زیبا از خلیج فارس و جزیره داشته باشند.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست