اپلیکیشن درخواست تاکسی روناش

تاکسی یاب روناش جهت در خواست تاکسی بصورت آنلاین در شهر دزفول

درباره روناش

تاکسی یاب روناش جهت در خواست تاکسی بصورت آنلاین در شهر دزفول ، توسط آکاف پیاده سازی گردید.

با روناش کلاسیک می‌توانید یک خودروی اختصاصی برای رسیدن به مقصد خود داشته باشید. روناش کلاسیک راهی سریع و آسان برای رسیدن به هر مقصدی در هر ساعتی از روز است

روناش کلاسیک برای کسانی مناسب است که: می‌خواهند سریع و راحت به مقصد برسند. ممکن است چند مقصد یا توقف بین مسیر داشته باشند. برای کسانی که سفرهای با کیفیت و با هزینه بصرفه نیاز دارند.

روناش راهی مطمئن برای داشتن درآمد پایدار روزانه است. مزایای اختصاصی، قابلیت‌های درون‌ برنامه‌ای و امکانات ویژه برای راننده‌ها و خانواده آن‌ها از جمله مزیت‌های کار با دزکب است. درآمد روزانه بالا و مطمئنی خواهید داشت. می‌توانید در لحظه، تمام درآمد خود را دریافت کنید. می‌توانید بدون محدودیت به صورت پاره‌وقت یا تمام وقت درآمد کسب کنید. با قابلیت‌های پیش‌بینی شده در اپلیکیشن روناش ، با امینت بیشتری فعالیت می‌کنید.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست