اپلیکیشن درخواست تاکسی تکسی

اپلیکیشن درخواست تاکسی در اهواز برای رفت و آمد آسان ، امن و همیشه در دسترس

درباره تاکسی تکسی

.

از جدیدترین و بروز ترین تاکسی های موجود در اهواز می توان به تاکسی های اینترنتی اشاره نمود که این روزها جایگاه بسیار مناسبی در میان افراد جامعه دارند. تاکسی آنلاین تکسی در سال ۱۳۹۵ تاسیس شد و اولین اپلیکیشن بومی شهر اهواز بود که زبان عربی رو به اپلیکیشن خود اضافه نمود و خدمات کاملی به زبان عربی ارائه می داد . این تاکسی در تمام نقاط درون و بیرون شهر به صورت 24 ساعته در دسترس هستند و با پرداخت هزینه بسیار مناسبی می توان با استفاده از آن ها در اسرع وقت خود را به مقصد رساند.

برای رزرو این تاکسی تکسی کافی است  اپلیکیشن را  بر روی گوشی خود نصب نمایید و از روی نقشه محلی که در آن حضور دارید را به عنوان مبدا مشخص نمایدد، سپس مقصد را نیز تعیین کنید تا تاکسی های اینترنتی که در اطراف شما وجود دارد مشخص گردد و نزدیک ترین تاکسی به شما درخواست شما را قبول نماید.

به همین دلیل این تاکسی ها بلافاصله چند دقیقه پس از درخواست در محلی که تعیین کرده اید حاضر می شوند و می توان با بررسی اطلاعات سیستمی که در مورد مشخصات خودرو دارید و بررسی این اطلاعات از این تاکسی ها استفاده نمایید.

استفاده از تاکسی های اینترنتی مخصوصا در مواقعی که نمی توان به اتوبوس یا سایر تاکسی های عمومی و آژانس دسترسی داشت بسیار کاربردی می باشد و بدون هیچگونه نگرانی و معطلی می توان خود را محل مورد نظر رساند. هزینه استفاده از تاکسی های اینترنتی در مقایسه با تاکسی های دربستی کمتر است.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

.

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست