اپلیکیشن درخواست تاکسی اسمپ

ساخت اپلیکیشن تاکسی یاب جهت در خواست تاکسی بصورت آنلاین به سفارش برند اسمپ 

درباره اسمپ

اسمپ سامانه حمل و نقل مجازی بر بستر تلفن همراه بوده که به کاربران خود این امکان را می دهد تا بدون هیچگونه دردسری اقدام به تهیه پیک موتور، تاکسی و یا ماشین های باربری داشته باشند. این سرویس به مشتریان امکانی را خواهد داد تا بدون هیچگونه اتلاف وقتی امور کاری و شخصی خود را به سریعترین شکل ممکن به انجام برسانند. >نمایش زنده حرکت وسیله نقلیه بر روی نقشه >امن و مورد اعتماد >به صرفه و کاملا اقتصادی >امکان پرداخت آنلاین هزینه >دسترسی ساده و سریع

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست