پورتال چند زبانه شرکت تامین اجتماعی

پورتالی اینترنتی شرکت بازرگانی تامین اجتماعی که زیر نظر مستقیم ریاست سازمان تامین اجتماعی فعالیت می کند

درباره پورتال چند زبانه شرکت تامین اجتماعی

پورتالی اینترنتی شرکت بازرگانی تامین اجتماعی که زیر نظر مستقیم ریاست سازمان تامین اجتماعی فعالیت می کند از دیگر مشتریان وفادار شرکت آکاف می باشد. طراحی سایت این مجموعه در سال ۱۳۹۳ انجام گردید و پیرو قرارداد پشتیبانی با افتخار در خدمت این شرکت هستیم.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست