برج سیراج شرکت المدار

این پروژه به سفارش یک شرکت قطری به نام المدار پیاده سازی شده است و مربوط به برج سیراج واقع در دبی می باشد.

سامانه اجاره واحد های برج سیراج قطر

.

این پروژه به سفارش شرکت المدار قطر پیاده سازی شده است و مربوط به برج سیراج واقع در دبی امارات می باشد. این سامانه برای پیاده سازی سامانه رزرواسیون و اجاره واحد های سیراج پیاده سازی گردید.

این سامانه در سال ۲۰۱۴ پیاده گردیده است و با توجه به تکنولوژی های آن زمان پروژه ای بسیار بزرگ و موفق به حساب می آمد که کلیه امور فروش از رزرواسیون و بو کینگ زمان بازدید تا عقد قرارداد و پاس کردن قسط ها را پوشش می دهد و تا انتهای قرارداد در ارتباط با  خریدار می باشد.  از جمله امکانات این سایت سیستم بازرایابی و فروش‌آن بوده که شرکت های مختلف در قالب این سایت می توانستند مشتریان خود را راهنمایی و کمیسیون خود را بصورت اتوماتیک دریافت نمایند.

برج بین‌المللی سیراج دوحه به ارتفاع ۱۶۲ متر، در ۵۶ طبقه بلندترین برج مسکونی ایران است. این برج ۳ بال و ۲۲۰٬۰۰۰ متر مربع زیربنا دارد که مشتمل بر ۵۷۲ واحد است که شامل ۴۳ آپارتمان سوئیت، ۱۷۲ آپارتمان دوخوابه، ۳۱۳ آپارتمان سه خوابه، ۱۶ آپارتمان چهار خوابه، ۱۱ آپارتمان پنت هاوس تریپلکس و ۱۷ واحد تجاری در همکف است.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

 

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست