اپلیکیشن سینما تیکت

اپلیکیشن پیشخوان در سینما های کشور که وظیفه پرینت بلیت را به عهده دارد.

درباره سینما تیکت

.
اپلیکیشن پیشخوان در سینما های کشور که وظیفه پرینت بلیت را به عهده دارد. کافی است شماره پیگیری بلیط اینترنتی خود را وارد نمایید تا یک کپی از بلیت شما پرینت شود و به شما تحویل داده شود.

سایت سینما تیکت آماده همکاری با کلیه برگزار کنندگان برنامه های فرهنگی (تئاتر و کنسرت) برای فروش آنلاین بلیت آنها می باشد.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست