اپلیکیشن روانشناسی دوپامین

اولین گیمفیکیشن در حوزه روانشناسی و جامعه شناسی ایران

درباره دوپامین

دوپامین در سال 1395 با سبک گیمفیکیشن ایجاد شد گیمفیکیشن یعنی استفاده از شیوه و قالب بازی برای بیان تفکراتی که ماهیت بازی ندارد و معمولا از گیمفیکیشن در جاهایی که ممکن است یک تفکر نامفهوم، پیچیده، تکراری یا بیش از حد کسالت آور باشد استفاده می‌‌کنند.

در حال حاضر گیمفیکیش به شکل وسیعی در تبلیغات تجاری، آموزش‌های مهارتی مدیریتی، در سطوح مختلف به کار گرفته می‌شود. دوپامین به عنوان اولین اپلیکیشن روانشناسی و جامعه شناسی در ایران به خوبی توانست مسائل روانشناسی را در قالب یک بازی سازی برای ذخیره سازی داده های کاربران و تحلیل آنها و ارائه گزارشات متنوع به دست متخصصان برساند.

در ساخت این اپ از تحلیل های بروز در حوزه روانشناسی استفاده شده و با ترکیب آن با فناوری اطلاعات خروجی قابل قبولی رو ارائه داده است.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست