وبسایت شرکت الوند الکتریک

یکی از شرکت های خوب در زمینه توزیع کالای الکتریکی

درباره شرکت الوند الکترونیک

یکی از شرکت های خوب در زمینه توزیع کالای الکتریکی می باشد. این وب سایت در سال ۱۳۹۴ پیاده سازی گردید گرافیک و قالب این وب سایت بصورت تمام و کمال توسط کارشناسان شرکت آکاف تولید شده است. برای مشاهده وب سایت الوند الکتریک کلیک فرمایید.

شرکت الوند الکترونیک در سال 1387 با هدف طراحی و تولید تجهیزات الکترونیکی تاسیس و در این راستا فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با کادری متخصص و مجرب و با کسب دانش فنی روز دنیا توانسته است گام های بلندی در زمینه طراحی و تولید این نوع تجهیزات بردارد و در راستای قطع وابستگی از کشورهای خارجی حرکت نماید.شرکت الوند الکترونیک محصولات خود را از بهترین مواد و قطعات الکترونیکی از برندهای معروف دنیا تامین می نماید و بالاترین سطح کیفیت ممکن را از طراحی، تامین قطعات، تولید، تست و بسته بندی تا خدمات پس از فروش لحاظ نموده است و در راستای دانش مداری از متخصصین مجرب و با تجربه در طراحی و تولید محصولات خود استفاده می نماید.همچنین این شرکت با هدف کیفیت برتر و تامین نیاز مشتری، خود را ملزم به رعایت سیستم مدیریت کیفیت در تولید محصولات نموده است و در این راستا در سال 1387 موفق به اخذ گواهینامه ایزو 9001 در سیستم مدیریت کیفیت گردید.

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست