اپلیکیشن اسواش

 

اسواش یکی از قوی ترین اپلیکیشن های کارواش آنلاین

درباره اسواش

 

اپلیکیشن اس واش یکی از اولین اپلیکیشن های سیار در تهران که کار خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرد. این اپیلکیشن که با فناوری نانو درب منزل و یا حتی در پارکینگ خدمات کارواش ماشین ارائه می داد به شدت مورد استقبال شهروندان تهران قرار گرفت. این اپلیکیشن به شکلی بود که بصورت غیابی هم می شد از خدماتش استفاده کرد و آنها در محل قید شده حاضر می شدند و مالک ماشین می توانست بصورت زنده از روی دوربینی که روی سر کارگران یا دوربینی که روی ماشین کل نما را رکورد می کرد شستشوی ماشین خود را نظارت کند.

ما در اسواش با پشتیبانی ۲۴ ساعته به صورت تیکت در پنل، حتی در روزهای تعطیل هم شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود. در حال حاضر اسواش در شهر تهران فعال است.

خدمات تخصصی اسواش عبارتند از : شستشو و نظافت خودرو ، موتورشویی، صفرشویی ، محافظ نانو مبلمان ، محافظ نانو رینگ ، محافظ نانو شیشه ، محافظ نانو بدنه ، واکس و پولیش حرفه ای بدنه خودرو و اصلی ترین و مهم ترین سرویس اسواش سرامیک تخصصی بدنه میباشد . و همچنین میتوانید از طریق اسواش برای خودرو خود بیمه بدنه، شخص ثالث، تعویض روغن، تعویض فیلتر هوا، تعویض فیلتر روغن، ضدیخ و ضد جوش، کارشناسی خودرو و … درخواست نمایند

امکانات اپلیکیشن

تکنولوژی ما

 

هسته اصلی نرم افزارهای ما با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی  توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت  در سال 2015 به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

از پایگاه داده پستگرس ( PostgreSQL ) بهره میبریم که یکی از برترین های دنیا هست .

نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js توسعه داده شده است و با معماری GraphQL توسعه داده شده است.

فرانت اند

بک اند

یکپارچه سازی سیستم

برخی از صفحات اپلیکیشن

فناوری ها

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

یکپارچگی

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
فهرست